diepDENKboot (L1-L2) – Antwerpen (24438)

Bezig met het laden van Evenementen
  • Deze evenement zijn geslaagd.

diepDENKboot (L1-L2) – Antwerpen (24438)

Met de diepDENKboot brengen we hoogbegaafde kinderen samen en leren hen via interactie met elkaar inzicht te verwerven in eigen denken en kunnen. Het is de bedoeling om de intrinsieke motivatie te stimuleren en te leren wat het betekent om moeite te doen om je doel te bereiken. Aan de hand van verschillende opdrachten, thema’s en experimenten trachten we om kinderen uit hun comfortzone te halen. We gaan diep denken en leren omgaan met falen en dingen die niet vanzelf gaan.

Begeleiding: Saskia Hendrickx, psycho-pedagogisch consulente gespecialiseerd in hoogbegaafdheid

Voor wie: sterke en hoogbegaafde leerlingen van het 1ste en 2de leerjaar

Wanneer: 9 halve dagen + een oudersessie

Data: dinsdag 8 februari & dinsdag 15 februari & dinsdag 22 februari & dinsdag 15 maart & dinsdag 22 maart & dinsdag 29 maart & dinsdag 26 april & dinsdag 3 mei & dinsdag 10 mei, telkens van 9:30 u. tot 12:00 u.

Op dinsdag 24 mei van 10 u. tot 12 u. is er een groepssessie voor de ouders waarin wordt uitgelegd wat de kinderen gedaan en geleerd hebben.

De prijs is inclusief groepssessie voor de ouders.

Annuleringsvoorwaarden: bij annulering tot 2 weken voor aanvang van de cursus rekenen wij 30 % annuleringsvergoeding. Bij annulering in de laatste 2 weken wordt het volledige cursusgeld aangerekend. Indien nodig behouden wij het recht om de cursus te verplaatsen. We behouden het recht om een kind de toegang tot het traject te ontzeggen wanneer zijn/haar gedrag de draagkracht van de groep overschrijdt.
februari 08 2022

Details

Eerste sessie: 8 februari 2022 @ 09:30
Laatste sessie: 24 mei 2022 @ 10:00
Prijs: €695
Evenement categorieën: ,

Waar

Exentra Mindlab – Berchem

Grote Steenweg 34
Berchem, 2600 Belgium

+ Google Maps

Data

  • dinsdag 8 februari
  • dinsdag 15 februari
  • dinsdag 22 februari
  • dinsdag 15 maart
  • dinsdag 22 maart
  • dinsdag 29 maart
  • dinsdag 26 april
  • dinsdag 3 mei
  • dinsdag 10 mei
  • dinsdag 24 mei (oudersessie)
  •  

voor sterke en hoogbegaafde leerlingen van het 1ste en 2de leerjaar